بهترین آموزشگاه کامپیوتر در شهر یزد

دپارتمان آموزش گروه چکاوک در استان یزد، همواره در تلاش است تا با در اختیار داشتن اساتید جوان و متخصص و با تاکید بر آموزش های به روز دنیا، دوره های آموزشی خود را به یکی از پرمحتواترین آموزش های حرفه ای کامپیوتری در ایران مبدل سازد. اساتید گروه چکاوک سعی دارند تا با به کارگیری تخصص خود و همچنین روش های نوین تدریس و تکنولوژی آموزشی، آموزش های خود را به صورت ساده، روان و در عین حال دقیق و با جزئیات کافی ارائه دهند.

انواع روش های برگزاری کلاس های کامپیوتر

دوره های آموزشی گروه چکاوک استان یزد، به دو صورت کلی حضوری و غیر حضوری قابل برگزاری است. دوره های حضوری (عمومی، نیمه خصوصی و خصوصی) پذیرای تمامی کارآموزان و دانشجویان علاقمند از استان یزد خواهد بود. دوره های حضوری در محیط های حرفه ای و مجهز با حضور اساتید باتجربه صورت می پذیرند.

همچنین جهت دسترسی سایر کاربران علاقمند در استان های دیگر، گروه چکاوک، سیستم آموزش از راه دور (آموزش مجازی و کلاس های آنلاین) را در نظر گرفته است. آموزش های آنلاین نیز در یک محیط مجازی پیشرفته با شبیه سازی دقیق دوره های حضوری برگزار می شوند. در دوره های آنلاین، با وجود امکانات تایپ متن، ارتباط صوتی و ویدئویی با استاد، دانشجویان خواهند توانست با استاد خود تعامل دو طرفه برقرار نمایند. در پایان هر جلسه از آموزش آنلاین، کارآموزان می توانند در صورت تمایل، فیلم آموزشی تدریس استاد سر کلاس را دانلود کنند تا مرور مفاهیم آموزش داده شده جلسه مربوطه را سریع تر انجام دهند و نگران از دست دادن مطالب تدریس شده استاد خود نباشند.

دوره های مجازی نیز به این صورت خواهد بود که کارآموزان و دانشجویان در یکی از گروه های پیام رسان هایی چون تلگرام، فیلم های آموزشی مربوط به دوره خود را دریافت می کنند. این فیلم های آموزشی به طور اختصاصی از سوی اساتید گروه چکاوک تهیه شده است و انطباق دقیق با مباحث دوره های حضوری خواهد داشت. کارآموزان و دانشجویان با دیدن فیلم های آموزشی هر جلسه، اشکالات و سوالات خود را در گروه مطرح می کنند و پشتیبانی جامعی را از سوی مدرس دوره به همراه خواهند داشت.

ثبت نام در کلاس های آموزشی گروه چکاوک یزد

ثبت نام در دوره های آموزشی گروه چکاوک یزد

ارائه مدرک معتبر بین المللی با اعتبار بالا

همواره یکی از دغدغه های کارآموزان و دانشجویان، دریافت یک مدرک معتبر از دوره آموزشی ثبت نامی خود هستند. یکی از شرایط ضروری برخی از مراکز دولتی جهت استخدام داوطلبان، داشتن مدارک معتبر (و نه مدارک دارای ارزش پایین) می باشد. گروه آموزشی چکاوک مفتخر است تا در اکثر رشته های ثبت نامی خود توانایی ارائه دو نوع مدرک بنیاد جهانی icdl و سازمان فنی و حرفه ای است. مدارک بنیاد جهانی icdl به زبان انگلیسی ارائه می شوند و دارای اعتبار بسیار بالا در سراسر جهان هستند به گونه ای که با استعلام کد ذکر شده در قسمت بالایی مدرک، در هر کجای جهان، می توانند به گذراندن دوره آموزشی مربوطه و درنتیجه داشتن تخصص کافی در آن رشته پی ببرند. مدراک فنی حرفه ای نیز دارای اعتبار خوبی در ایران هستند که معمولا نیاز به تمدید دوره ای از سوی کارآموز و دانشجو (با شرکت مجدد در آزمون) دارند.

ارائه مدرک معتبر کامپیوتر

ارائه مدرک معتبر کامپیوتر

پشتیبانی جامع دانشجویان و کارآموزان در طول دوره

تمامی دانشجویان و کارآموزان دوره های مختلف گروه آموزشی چکاوک، می توانند در طول دوره، به صورت تماس تلفنی و یا تلگرامی با استاد خود در ارتباط باشند تا روند آموزشی خود را به طور درست به پیش برند. حتی اگر روند رفع اشکال دانشجو و کارآموز به صورت تلفنی و یا متنی در تلگرام قابل حل نباشد، استاد مربوطه به صورت اختصاصی مجددا با ضبط فیلم آموزشی کوتاه از رایانه خود، اشکالات دانشجو و کارآموز را برطرف می نماید.

برخی دوره های آموزشی پرطرفدار 

دوره آموزشی مهارت های هفت گانه ICDL 2016 بر اساس سرفصل بنیاد جهانی ICDL

کلاس icdl 2016 پیشرفته در یزد

آموزشگاه icdl 2016 تخصصی در یزد

کلاس آموزش کامل فتوشاپ سی سی 2018 (Adobe Photoshop CC 2018)

آموزش کامل فتوشاپ در یزدکلاس photoshop cc 2018 در یزد

دوره آموزشی مقدماتی تا پیشرفته کورل دراو (Corel Draw)

آموزشگاه کورل دراو تخصصی در یزد

کلاس Corel Draw 2017 در یزد

ثبت نام در کلاس های آموزشی گروه چکاوک

کارآموزان و دانشجویان علاقمند به شرکت در دوره های آموزشی مختلف کامپیوتر، می توانند جهت کسب اطلاعات بیش تر و ثبت نام با پشتیبانی گروه چکاوک 09135182971 در ارتباط باشند و یا با پر کردن فرم زیر، منتظر تماس از سوی کارشناسان ما باشند.

درخواست ثبت نام دوره آموزشی

با پر کردن فرم زیر، کارشناسان گروه چکاوک با شما تماس خواهند گرفت.
  • جهت برقراری تماس با شما
  • قصد ثبت نام در چه دوره آموزشی را دارید؟
  • با چه روشی قصد شرکت در کلاس ها را دارید؟
  • توضیحات تکمیلی خود را می توانید در این قسمت وارد کنید.
  • لطفا تیک گزینه زیر را بزنید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
فهرست