دوره icdl 2016 در یزد

کلاس آموزش خصوصی icdl 2016 در یزد | دوره آموزشی icdl مقدماتی و پیشرفته

با گسترش روزافزون دنیای دیجیتال و سیستم های کامپیوتری، زندگی در قرن 21 مستلزم یادگیری مهارت های پایه ای مورد نیاز جهت تطابق افراد با تغییرات به وجود آمده می باشد. یکی از مهارت های اصلی و ضروری مورد نیاز در راستای کار با رایانه ها، دوره های بین المللی و دو سطحی icdl هستند. گروه آموزشی چکاوک در استان یزد همواره تلاش می کند تا با ثبت نام دانشجویان و کارآموزان در دوره آموزشی icdl 1 و icdl 2 و با ارائه یکی از پرمحتواترین آموزش های به روز icdl 2016 در ایران، آنان را در جهت تسلط بر مهارت های مورد نیاز خود یاری نماید.

منظور از دوره آموزشی icdl چیست؟

همان طور که ذکر شد، دوره های آموزشی icdl، دوره هایی دو سطحی شامل icdl 1 و icdl 2 می باشند. این دوره ها توسط بنیاد جهانی icdl و در سطح بین المللی پایه گذاری شده اند. عمده مباحث آموزش داده شده در این دوره ها، مفاهیم و مهارت هایی هستند که افراد جامعه، از مبتدی تا حرفه ای برای کار با کامپیوترها در محیط های شخصی و اداری خود به آن نیاز دارند. همچنین یکی از شرایط اصلی استخدامی در برخی از مراکز دولتی و شرکت های خصوصی این است که متقاضیان استخدام، مدرک معتبر بین المللی (و نه مدارک نه چندان معتبر) از دوره های icdl را در اختیار داشته باشند تا توانایی متقاضیان را در به کارگیری کامپیوتر در امور اداری و شغلی، نشان دهد.

icdl 1 و icdl 2 یزد

دوره icdl گروه آموزشی چکاوک یزد

دوره های آموزشی icdl 1 و icdl 2 شامل چه مباحثی می شوند؟

مفاهیم اصلی آموزش داده شده در کلاس های دوره icdl عبارتند از:

دوره icdl) icdl 1 سطح یک یا icdl درجه 2)

دوره icdl 1، اولین دوره ای است که هر کاربر کامپیوتر نیازمند یادگیری مهارت های آن است. در این دوره از گروه آموزشی چکاوک یزد، به ترتیب مفاهیم ذیل آموزش داده خواهند شد:

مهارت اول: مبانی کامپیوتر و سخت افزار

مهارت دوم: سیستم عامل (ویندوز 7 یا ویندوز 10)

مهارت سوم: اینترنت، به کارگیری ایمیل و نرم افزار outlook

در دوره ویژه 2016 icdl گروه آموزشی چکاوک، به منظور تاکید بر یادگیری آموزش های به روز در جهان، از نسخه های بروز این مهارت ها شامل windows 10 و نرم افزار outlook 2016 استفاده خواهد شد.

دوره icdl) icdl 2 سطح دو یا icdl درجه 1)

در این دوره، کارآموزان و دانشجویان با چهار نرم افزار بسیار مهم و پرکاربرد از مجموعه نرم افزاری Microsoft Office به ترتیب زیر آشنا خواهند شد:

 

مهارت چهارم: نرم افزار word، در راستای تایپ متون مختلف، شکل ها، نمودارها، دیاگرام ها، معادلات ریاضی و آماری و …

مهارت پنجم: نرم افزار excel درجهت نگهداری داده های مختلف، تجزیه و تحلیل، رسم نمودار، گزارش گیری و چاپ آن ها

مهارت ششم: نرم افزار powerpoint برای طراحی اسلایدهای ارائه مطالب خلاقانه، مناسب سخنرانان و ارائه دهندگان در محافل علمی مختلف و همین طور طراحی نرم افزارهای آموزشی و تبلیغاتی تعاملی

آموزش پاورپوینت در یزد

نمونه نرم افزار طراحی شده با پاورپوینت، گروه چکاوک

مهارت هفتم: نرم افزار access در جهت ساخت و ایجاد پایگاه داده (بانک اطلاعاتی) به منظور ذخیره انبوه داده ها و استخراج گزارش های خاصی از بین آن ها

در دوره icdl 2 نیز گروه آموزشی چکاوک، با تاکید بر آموزش های icdl 2016، آخرین ورژن عرضه شده مجموعه آفیس به ترتیب زیر آموزش داده خواهند شد:

Word 2016 – Excel 2016 – Powerpoint 2016 – Access 2016

خط جداکننده

چگونه مدرک معتبر icdl بگیریم؟

بنیاد جهانی icdl

مدرک بنیاد جهانی icdl

کارآموزان و دانشجویان گروه آموزشی چکاوک یزد، می توانند در صورت تمایل با شرکت در آزمون و موفقیت در آن، به دلخواه یکی از دو نوع مدرک زیر را اخذ کنند:

مدرک بنیاد جهانی icdl: این نوع مدارک دارای اعتبار بسیار بالا بوده به طوری که با استعلام کد ذکر شده در بالای مدرک در سراسر جهان، می توان به گذراندن دوره آموزشی از سوی دانشجو و درنتیجه اثبات داشتن مهارت وی در آن مفاهیم، پی برد. مدارک بنیاد جهانی icdl به زبان انگلیسی بوده و دارای اعتبار همیشگی و مادام العمر هستند.

مدرک فنی حرفه ای (سازمان فنی و حرفه ای): این نوع مدرک نیز دارای اعتبار خوب در ایران است و معمولا دارای اعتبار 5 ساله هستند که پس از این مدت، در صورت تمایل کارآموز می تواند با شرکت مجدد در آزمون، مدرک خود را تمدید کند.

روش برگزاری دوره های ویژه icdl 2016 در گروه آموزشی چکاوک به صورت است؟

دوره های آموزشی icdl 1 و icdl 2 به دو صورت کلی دوره های حضوری و مجازی برگزار می شوند. داوطلبان می توانند به دلخواه خود در یکی از شکل های دوره های حضوری (عمومی، خصوصی و نیمه خصوصی) شرکت نمایند. ثبت نام دانشجویان دوره های حضوری در حال حاضر از داوطلبان استان یزد انجام می پذیرد.

دوره های مجازی (آنلاین) نیز مناسب آن دسته از دانشجویانی است که به دلایل مختلف قادر به شرکت در کلاس های حضوری دوره ویژه icdl 2016 گروه آموزشی چکاوک را ندارند. داوطلبان سراسر کشور ایران می توانند در صورت تمایل در دوره های مجازی icdl ثبت نام کنند. دوره های مجازی (آنلاین) گروه آموزشی چکاوک یزد در یک محیط پیشرفته با شبیه سازی دقیق محیط کلاس های حضوری برگزار می شود. در کلاس های آنلاین، کارآموزان و دانشجویان می توانند با امکانات ارتباط متنی، صوتی و ویدئویی با استاد خود تعامل دو طرفه داشته باشند و هم چنین در انتهای هر جلسه، فیلم آموزشی ضبط شده استاد از تدریس خود را دریافت (دانلود) کنند تا مرور مباحث آموزش داده شده برای آن ها راحت تر انجام شود.

خط جداکننده

روش تدریس اساتید گروه آموزشی چکاوک در دوره icdl 2016

گروه آموزشی چکاوک یزد، در تلاش است تا با در اختیار داشتن اساتید جوان و حرفه ای، دوره های آموزشی icdl 1 و icdl 2 را به یکی از دوره های باکیفیت و پرمحتوای icdl 2016 ایران مبدل سازد. اساتید هر دوره تلاش می کنند تا ضمن به کارگیری آموزش های به روز هر دوره، با به کارگیری مباحث تکنولوژی آموزشی و روش های تدریس نوین مناسب آموزش های کامپیوتری، کارآموزان و دانشجویان خود را در جهت تسلط بهتر بر مفاهیم دوره یاری کنند. در این راستا، در دوره های آموزشی گروه آموزشی چکاوک، دو روش آموزشی کلی به شرح زیر اجرا می شوند:

روش آموزشی عمقی (in-depth educational method)

در این روش، استاد دوره، از همان ابتدای شروع تدریس خود، با شروع از ابزارها و گزینه های نرم افزار مربوطه، به شرح تک تک گزینه های آن، با جزیئات زیاد می پردازد تا دانشجو بر تمامی محیط نرم افزار به تسلط خوبی دست پیدا کند.

روش آموزشی عمقی

روش آموزشی عمقی

روش آموزشی لایه ای (layer educational method)

در این روش، استاد دوره با تشریح نکات مهم و اساسی نرم افزار مربوطه، سعی دارد تا ابتدا دانشجو و کارآموز به تسلط نسبی از کل نرم افزار دست پیدا کند. در لایه های اولیه آموزش، از ذکر نکات جزئی و پیشرفته خودداری می شود. سپس در صورت تمایل کارآموز و دانشجو، استاد در لایه های بعدی آموزش خود، به تکمیل مباحث گفته شده در لایه های قبلی با جزیئات بیش تری می پردازد. این فرآیند آموزشی تا زمانی ادامه پیدا می کند که دانشجو به تسلط مورد نیاز خود از نرم افزار رسیده باشد و تمایلی برای یادگیری نکات تکمیلی دیگری نداشته باشد.

روش آموزشی لایه ای

روش آموزشی لایه ای

امید است روش ها و تکنیک های آموزشی گروه چکاوک یزد بتواند دانشجویان و کارآموزان علاقمند به یادگیری دوره های icdl را یاری کند تا به تسلط مورد نیاز خود از مفاهیم آن برسند و از مهارت های آموخته شده خود در امور شغلی، حرفه ای و شخصی خود بهره گیرند.

مشاوره و ثبت نام

گروه آموزشی چکاوک
جهت کسب اطلاعات بیش تر و ثبت نام در دوره های آموزشی گروه چکاوک، با ما در ارتباط باشید: 09135182971

تنوع دوره ها

گروه آموزشی چکاوک
برگزاری این دوره آموزشی به صورت کلاس های عمومی و خصوصی در استان یزد و دوره های مجازی (آنلاین) از سراسر کشور ایران
, , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

من موافق این قوانین هستم .

فهرست