لوگوی گروه چکاوک یزد

Chakavak Educational Group

معرفی جامع بهترین کلاس های کامپیوتر در یزد

اگر به دنبال بهترین آموزشگاه کامپیوتر در یزد هستید، مقاله پیش رو می تواند برای راهنمایی شما مناسب باشد. با پیشرفت تکنولوژی و لزوم به روز بودن دانش ها و مهارت های تخصصی برای افزایش درآمد و رشد و توسعه کسب و کارها، طبیعی است هموطنان مان در استان، به دنبال بهترین کلاس کامپیوتر در یزد باشند. تا انتهای این نوشته، با ما همراه باشید.

کلاس کامپیوتر خیلی خوب در یزد

به دنبال لیستی از کلاس های کامپیوتر در یزد هستید؟

پیش از این که از لیست کلاس های کامپیوتر بخواهید یکی را برای سرمایه گذاری روی زندگی و آینده شغلی خود انتخاب کنید، لازم است اهداف اصلی متناسب با علاقه هایتان را شناسایی کرده باشید. آیا شما به طراحی سایت علاقه مند هستید؟ در این صورت، به عنوان مثال، دوره آموزشی طراحی سایت با وردپرس به همراه چاشنی جذاب SEO برای شما عالی خواهد بود. اما شاید بیشتر برنامه نویسی اندروید، مورد علاقه شما باشد …

پس بدیهی است که ابتدا لازم است علاقه خود را انتخاب کرده باشید تا متناسب با آن، در کلاس های تخصصی کامپیوتر در یزد شرکت کنید و مهارت کسب و کار خود را ارتقا دهید و نتیجه آن چیزی نیست جز کسب درآمد بیشتر، زندگی بهتر و حال خوب تر.

چنان چه در مسیر آینده شغلی خود مردد هستید، می توانید به صورت رایگان با کارشناسان گروه آموزشی چکاوک به شماره 38211146-035 در تماس باشید.

کلاس کامپیوتر در یزد گروه چکاوک

یک کلاس کامپیوتر خوب در یزد، از دید شما چه ویژگی هایی دارد؟

این که بهترین کلاس کامپیوتر در یزد، چه ویژگی هایی باید داشته باشد، سوالی است که جوابش طبق نظر افراد متفاوت خواهد بود. شاید دریافت مدرک معتبر برای شما اهمیت زیادی داشته باشد که بتوانید از امتیاز مثبت آن برای استخدام شدن در اداره های دولتی استفاده کنید. شاید اساتید آموزشگاه برای شما بسیار مهم باشد؛ این که نزد اساتید متخصص و حرفه ای، آموزش های خود را بگذرانید و از تجربه های آن ها استفاده کنید.

شاید هم برای شما بسیار مهم است که در هر لحظه از کسب و کار خود که به مشکل بر خوردید، بتوانید به طور مستقیم با اساتید در ارتباط باشید و سوالات خود را از آن ها بپرسید. این که پس از تمام شدن کلاس های عمومی و تخصصی کامپیوتر در یزد، به امان خدا رها شوید و هیچ پشتیبانی در کنار شما و کسب و کارتان نباشد، اصلا از دید ما خوشایند نیست.

ویژگی هایی که گفتیم، برخی از مواردی بود که سعی کرده ایم در گروه آموزشی چکاوک، به آن ها عمل کنیم و بهترین کلاسهای کامپیوتر یزد را تشکیل دهیم. یکی از شعارهایی که در مجموعه چکاوک از ابتدای تشکیل گروه داشته ایم این بوده است که: به بهترین ها هم قانع نمی شویم. یکی از الزامات جامعه عمل پوشاندن به این پیام، همین است که همیشه سعی کنیم حرفه ای ترین و جامع ترین کلاس های کامپیوتر در یزد را داشته باشیم.

معرفی گروه آموزشی کامپیوتر چکاوک یزد

ما در مجموعه آموزشی چکاوک، با اساتید متخصص و جوان، شهریه پایین دوره ها و پشتیبانی VIP در طول دوره و پس از آن، کلاس های کلاس های کامپیوتر در یزد (حضوری) و آنلاین (از سراسر کشور) را از پایه تا پیشرفته برگزار می کنیم.

می دانیم که اهداف شما از زندگی و کسب و کارتان با یکدیگر متفاوت است. شاید مثلا بخواهید صرفا مدرک معتبر دوره ICDL را دریافت کنید تا در اداره های دولتی و شرکت ها استخدام شوید. شاید هم یکی از هدف های شما این است که آموزش های عملی، کاربردی و پروژه محور و متناسب با بازار کار ایران دریافت کنید تا بتوانید برای خود کسب و کار مستقل دست و پا کنید. سعی کرده ایم که اکثر این موارد را در دوره های آموزشی خود در نظر بگیریم.

چه روش پیشنهادی کسب درآمد شما، ارتقا شغلی در سازمان ها و اداره ها باشد و چه کارآفرینی و کار کردن برای خود، دوره های آموزشی کامپیوتر گروه چکاوک یزد، مناسب شماست.

لوکوی گروه آموزشی چکاوک

همکاری با بهترین آموزشگاه کامپیوتر فنی و حرفه ای در یزد

این افتخار را داریم که با بررسی هایی که انجام شد، در حال حاضر تا اطلاع ثانوی، با آموزشگاه کامپیوتر فرزانگان (واقع در نعل اسبی) همکاری می کنیم و کلاسهای کامپیوتر یزد (دوره های حضوری) را در این مجموعه آموزشی مجهز برگزار خواهیم کرد.

از دید ما، آموزشگاه کامپیوتر فرزانگان، یکی از بهترین آموزشگاه های کامپیوتر در یزد در حال حاضر است و دلایل زیر را برای این ادعا داریم:

 • محیط آموزشی مجهز
 • کامپیوترهای با سخت افزار قوی
 • اینترنت پر سرعت Point-to-Point
 • فراهم کردن پرداخت شهریه کارآموزان به صورت اقساط
 • پشتیبانی فنی عالی شرکت کنندگان، در کنار پشتیبانی VIP گروه چکاوک

آیا ادعای بهترین آموزشگاه کامپیوتر در یزد را داریم؟

پاسخ به این سوال تا حد زیادی به نظرات شرکت کنندگان و کارآموزان قبلی گروه آموزشی چکاوک بستگی خواهد داشت. اما خوشحالیم که تا به الان توانسته ایم رضایت اکثر افراد شرکت کننده در دوره های خود را جلب کنیم و پشتیبانی، در مسیر کسب و کار آن ها باشیم.

بر طبق شعار اصلی خود، همیشه سعی داریم که دیگران، گروه آموزشی چکاوک را با عنوان یک کلاس کامپیوتر خوب در یزد یاد کنند. برخی از ویژگی های کلاس های آموزشی عمومی و تخصصی گروه چکاوک را در ادامه بر می شماریم.

ثبت نام کلاس های کامپیوتر در یزد

ویژگی های اصلی دوره های آموزشی کامپیوتر چکاوک

 • آموزش دروس عمومی و تخصصی کامپیوتر با اساتید حرفه ای
 • تدریس اساتید به زبان ساده، روان و در عین حال فنی و علمی
 • ضبط فیلم های کلاس و ارائه به کارآموزان به صورت لینک دانلود مستقیم روی سرور مجموعه، جهت مرور راحت تر شرکت کنندگان
 • مشاوره پیش از شروع دوره ها برای کمک به کارآموزان در پیدا کردن مسیر یادگیری خود و انتخاب کلاس ها
 • پشتیبانی VIP در حین دوره و پس از تمام شدن دوره های آموزشی (رایگان)
 • برگزاری دوره های آموزشی حضوری در محیطی مجهز (در حال حاضر، آموزشگاه کامپیوتر فرزانگان)
 • برگزاری دوره های آموزشی مجازی و آنلاین با سابقه کارآموزانی از کشورهایی مثل ترکیه، آلمان و …
 • مبنا قرار دادن کسب درآمد در اکثر دوره های آموزشی تخصصی
 • امکان اخذ مدرک معتبر با اعتبار بین المللی از سوی کارآموزان

شرکت در کلاس های کامپیوتر یزد با مدرک بین المللی فنی حرفه ای

همان طور که در بخش قبلی اشاره شد، کارآموزان می توانند پس از پایان کلاس ها، در آزمون ای تئوری و عملی فنی و حرفه ای شرکت کرده و در صورت کسب حد نصاب نمره، مدرک خود را دریافت کنند. البته اگر کارآموزی در حین دوره، فعالیت زیادی نداشته باشد، احتمالا آزمون تعیین سطحی از طرف استاد هم برگزار خواهد شد تا اطمینان شود که کارآموز، آمادگی کافی برای شرکت در آزمون اصلی (فنی و حرفه ای) را دارد.

لیست کلاس های کامپیوتر در یزد

لیست کلاس های کامپیوتر، فصل زمستان سال 1401

در زیر لیستی از دوره های زمستان 1401 را می توانید مشاهده کنید. تمام این دوره های به روش های عمومی، خصوصی و آنلاین قابل برگزاری است. کلاس های حضوری در حال حاضر، در آموزشگاه کامپیوتر فرزانگان یزد برگزار می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این دوره ها می توانید با ما در تماس باشید: 38211146-035

کلاس های عمومی کامپیوتر در یزد

 • کلاس جامع مهارت های هفت گانه (ICDL)
 • کلاس ویندوز، اینترنت، ورد، اکسل، اکسس، پاورپوینت به صورت مجزا و تخصصی تر نسبت به دوره ICDL

کلاس های تخصصی کامپیوتر در یزد

 • کلاس های آموزش نرم افزارهای Adobe شامل فتوشاپ، ایلوستریتور (ایلاستریتور)، این دیزاین، افترافکت، پریمیر
 • کلاس های آموزش نرم افزارهای تخصصی مدل سازی سه بعدی شامل تری دی مکس، اسکچاپ
 • کلاس نقشه کشی با نرم افزار اتوکد
 • دوره های آموزشی تخصصی برنامه نویسی شامل طراحی وب با اچ تی ام ال، سی اس اس، جاوا اسکریپت و پی اچ پی، برنامه نویسی اندروید با زبان جاوا در محیط اندروید استودیو
 • کلاس ویژه و جامع طراحی سایت با وردپرس + سئو (SEO)
 • کلاس بازی سازی و انیمیشن سازی، ویژه کودکان و نوجوانان، با نرم افزار اسکرچ

روش هایی که می توانید در این دوره ها شرکت کنید

تمام دوره های آموزشی کامپیوتر و کلاس هایی که در بالا به آن ها اشاره شد، به صورت حضوری در یزد (عمومی و خصوصی) و آنلاین (بدون محدودیت مکانی) قابل تشکیل است. با توجه به پر طرفدار بودن کلاس های عمومی و پر شدن ظرفیت کلاس ها، چنان چه مایل به شرکت در یکی از دوره های آموزشی اشاره شده در بخش قبل، به صورت عمومی دارید، می توانید با شماره 38211146-035 در تماس باشید تا در لیست رزرو دوره بعدی قرار بگیرید.

کلاس کامپیوتر خصوصی در یزد

علاوه بر امکان شرکت در کلاس های کامپیوتر به صورت حضوری، کارآموزان عزیز می توانند به صورت خصوصی نیز در دوره ها شرکت کنند. در کلاس های خصوصی، روز و ساعت برگزاری جلسات دوره و فشرده بودن یا نبودن آن ها با نظر آموزشگاه، استاد و شرکت کننده در دوره توافق خواهد شد.

لازم به ذکر است که پشتیبانی VIP گروه آموزشی چکاوک یزد، در تمام دوره های آموزشی و با هر روش برگزاری (عمومی، خصوصی و آنلاین) پا بر جاست و کارآموزان می توانند در طول دوره و پس از تمام شدن کلاس های خود، سوالات و اشکالات خود را از استاد دوره و یا کارشناسان فنی بپرسند و همین طور تمرین ها و پروژه های خود را برای بررسی به استاد تحویل دهند.

ثبت نام در کلاس های ترم زمستان 1401

روش مشاوره پیش از دوره ها و ثبت نام کلاس های کامپیوتر در یزد

علاقمندان به ثبت نام کلاسهای کامپیوتر یزد و دوره های آنلاین، با شماره تماس 38211146-035 در ارتباط باشید و یا این که در صورت تمایل، فرم انتهای همین صفحه را پر کنید تا در اولین فرصت، با شما تماس بگیریم و شما را راهنمایی کنیم.

گروه چکاوک یزد

درخواست ثبت نام دوره آموزشی

با پر کردن فرم زیر، کارشناسان گروه چکاوک با شما تماس خواهند گرفت.
 • جهت برقراری تماس با شما
 • قصد ثبت نام در چه دوره آموزشی را دارید؟
 • با چه روشی قصد شرکت در کلاس ها را دارید؟
 • توضیحات تکمیلی خود را می توانید در این قسمت وارد کنید.
 • لطفا تیک گزینه زیر را بزنید
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

من موافق این قوانین هستم .

فهرست