تایپتایپ پایان نامه

انجام تایپ پایان نامه در یزد با قیمت ارزان

انجام تایپ پایان نامه در یزد با قیمت ارزان و مناسب در گروه چکاوک پذیرفته می شود. بسیار مفتخریم که توانسته ایم با راه اندازی دپارتمان خدمات تایپ، قدمی هر چند کوچک در راستای کاهش ذغدغه های انجام امور تایپ کاربران خود برداریم. سفارش تایپ متقاضیان به هر صورت متون فارسی، انگلیسی، جدول بندی، تایپ فرمول های ریاضی و آماری، رسم اشکال، فلوچارت ها، دیاگرام ها و … با رعایت اصول تایپ متون رسمی چون کتاب، مقاله ها و پایان نامه ها پذیرفته خواهد شد. دانشجویان و سایر افراد متقاضی می توانند جهت  سفارش تایپ خود با پشتیبانی گروه چکاوک یزد 09135182971 در تماس باشند و یا فرم انتهای همین صفحه را پر کنند تا کارشناسان ما با آن ها تماس بگیرند.

انجام تایپ پایان نامه در یزد

همواره یکی از نیازهای اساسی دانشجویان، تایپ متون پایان نامه های آن ها می باشد. چرا که متن پایان نامه هم به لحاظ ظاهری و هم به لحاظ باطنی، بسیار مورد توجه دقیق اساتید راهنما و مشاور قرار می گیرد. جزئیات بسیار ریزی در تایپ پایان نامه ها وجود دارد که باید دقیقا طبق چارچوب دانشگاه مربوطه رعایت شود. ریزه کاری هایی چون رعایت نیم فاصله بین کلمات، ساخت فهرست مطالب خودکار، ساخت فهرست اشکال، تصاویر و جداول، ایجاد پاورقی ها با جهت دلخواه خط جدا کننده پاورقی، شماره صفحه گذاری سفارشی و پیشرفته و بسیاری نکات دیگر. امیدواریم بتوانیم با در اختیار داشتن تایپیست های حرفه ای و باتجربه در گروه چکاوک یزد، قدمی هر چند کوچک در جهت کاهش مشکلات تایپ پایان نامه ها و مقالات دانشجویان گرامی برداریم.

انجام تایپ دانشجویی در یزد

انجام تایپ دانشجویی در یزد

تایپ متون ترکیبی فارسی و انگلیسی پایان نامه ها

در گروه چکاوک یزد، انجام هر گونه تایپ متون فارسی ساده و یا ترکیبی فارسی و انگلیسی با دقت بالا پذیرفته خواهد شد. همواره یکی از دغدغه های سفارش دهندگان تایپ، این است که پس از انجام تایپ اولیه، چقدر در دل متن های فارسی و انگلیسی اشتباهات تایپی و املایی وجود دارد. همواره سعی ما در دپارتمان تایپ گروه چکاوک بر این بوده است که با صرف دقت بالا در تایپ اولیه و همچنین استفاده از افزونه های غلط یاب فارسی قدرتمند، اشتباهات تایپی خود را به حداقل برسانیم تا سفارش دهندگان در اصلاحات بعدی فایل ورد خود دچار مشکل نشوند.

سفارش تایپ فارسی و انگلیسی در یزد

سفارش تایپ فارسی و انگلیسی در یزد

تایپ فرمول های ریاضی و آماری در پایان نامه ها

علاوه بر انجام خدمات تایپی فارسی و انگلیسی ساده، هرگونه سفارش تایپ فرمول های ریاضیاتی، آماری و … از ساده تا پیچیده را به عهده خواهیم گرفت. همیشه یکی از مشکلات تاپیست ها، تایپ فرمول ها در نرم افزار ورد (Word) بوده است. ما در دپارتمان تایپ گروه چکاوک یزد سعی داریم تا با استفاده از امکانات فرمول نویسی نرم افزار قدرتمند ورد، هر گونه فرمول های ساده و پیشرفته ای را در فایل تایپی متقاضی پیاده سازی نماییم. تایپ اعداد ریاضی داخل فرمول ها هم به صورت فارسی و هم به صورت انگلیسی (بسته به درخواست مشتری) قابل انجام است.

انجام تایپ فرمول های ریاضی در یزد

انجام تایپ فرمول های ریاضی در یزد

رسم اشکال، فلوچارت ها و دیاگرام های پایان نامه ها

بدون شک یکی از عناصر مهم موجود در متن پایان نامه ها، وجود مواردی چون شکل ها، فلوچارت ها، دیاگرام ها و … است که همیشه سعی کرده ایم رسم این چنین مواردی را در نرم افزار ورد با دقت و کیفیت بسیار بالا و دقیقا مشابه آن چه که مشتری درخواست نموده است، انجام دهیم. کافی است طرح مورد نظر خود را روی کاغذ به طور دقیق و خوانا رسم کنید تا ما آن را در فایل تایپی شما به صورت دقیق، مطابق طرح درخواستی شما پیاده سازی نماییم.

رسم شکل و فلوچارت در ورد

رسم شکل و فلوچارت در ورد

تایپ جداول گوناگون موجود در پایان نامه ها

تقریبا می توان گفت جدول نیز جزو عناصر لاینفک هر متن پایان نامه ای است که می تواند متون مد نظر محقق و پژوهشگر را به صورت خلاصه و مفید ارائه دهد. علاوه بر موارد ذکر شده قبلی، سعی داریم در گروه چکاوک یزد، تایپ جدول های ساده تا پیشرفته را نیز با دقت بسیار بالایی انجام دهیم تا دقیقا مشابه جداول مد نظر مشتری پیاده سازی شود.

تایپ نمودارهای حاصل از داده های مختلف

نمودارها نیز به هر چه حرفه ای تر شدن پایان نامه کمک می کنند. تایپ و رسم نمودارها به صورت دقیق نیز یکی از چالش های تایپ پایان نامه است. نمودارهایی چون ستونی (میله ای)، دایره ای، خطی، خطی و نقطه ای، سحطی و … . سعی کرده ایم که با صرف وقت و دقت بالایی، تایپ نمودارها را نیز دقیقا مطابق نیاز مشتری به انجام برسانیم.

تایپ انواع نمودار در یزد

تایپ انواع نمودار در یزد

رعایت اصول و ریزه کاری های تایپ پایان نامه

همان طور که قبلا نیز گفته شد، تایپ متون رسمی چون کتاب ها، مقاله ها و پایان نامه ها ریزه کاری های ویژه خود را دارد که رعایت هر چه بیش تر این اصول می تواند رضایت کاربران را بیش تر به خود جلب کند. در زیر فهرستی از اصول مهم تایپ ظاهری پایان نامه ها را آورده ایم که همیشه سعی داشته ایم در انجام سفارشات تایپ خود آن ها را مد نظر قرار دهیم و رعایت نماییم:

  • رعایت نیم فاصله بین کلمات در جاهای مورد نیاز
  • ساخت فهرست مطالب خودکار از عناوین پاراگراف های اصلی و فرعی
  • ایجاد فهرست خودکار از لیست جدول ها، شکل ها، فرمول ها و …
  • شماره صفحه سفارشی در هر بخش از پایان نامه
  • رعایت زیرنویس نمودارها، جدول ها، شکل ها و … در مکان استاندارد خود
  • ایجاد پاورقی ها با خط جداکننده در جهت دلخواه
  • تایپ فرمول های ریاضی با اعداد فارسی
  • رسم دقیق شکل ها، فلوچارت ها و نمودارهای موجود در پایان نامه

و …

تعرفه و قیمت مناسب تایپ پایان نامه

همیشه سعی داشته ایم تا در دپارتمان تایپ گروه چکاوک، تعرفه و قیمت انجام پایان نامه های دانشجویان را مناسب اعلام کنیم تا متقاضیان محترم سفارش خود را با خیال راحت تری انجام دهند. قیمت ثابتی را نمی توان برای هر صفحه پایان نامه اعلام کرد. بسته به موارد موجود در صفحات پایان نامه، از جمله متون فارسی ساده، متون ترکیبی فارسی و انگلیسی، فرمول های ریاضی، نمودار، شکل، جدول، فلوچارت و …، تعرفه و نرخ هر صفحه پایان نامه اعلام خواهد شد.

سفارش تایپ پایان نامه دانشجویی در یزد

سفارش تایپ پایان نامه دانشجویی در یزد

نحوه سفارش انجام تایپ پایان نامه در یزد

دانشجویان و متقاضیان محترم می توانند جهت سفارش خدمات تایپ خود با پشتیبانی گروه چکاوک یزد 09135182971 در تماس باشند و یا با پر کردن فرم زیر، منتظر تماس از سوی کارشناسان ما بمانند.

گروه چکاوک یزد

سفارش خدمات تایپ در گروه چکاوک یزد

با پر کردن فرم زیر کارشناسان گروه چکاوک با شما تماس خواهند گرفت.
  • فایل ها را به اینجا بکشید
, , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

من موافق این قوانین هستم .

فهرست