آموزش فتوشاپ در تلگرام از مقدماتی تا پیشرفته

طراحی و گرافیکفتوشاپ

آموزش فتوشاپ در تلگرام امروزه در بین علاقمندان به یادگیری نرم افزار فتوشاپ، رواج یافته است. گروه آموزشی چکاوک، از هم اکنون، دوره های مجازی تلگرامی Photoshop خود را از سطح مقدماتی تا پیشرفته در قالب فیلم های آموزشی، به همراه پشتیبانی جلسه ای، برگزار می کند. علاقمندان به شرکت در دوره آموزشی مجازی فتوشاپ در تلگرام می توانند با پشتیبانی گروه چکاوک، شماره 38211146-035 در تماس باشند.

روش برگزاری دوره آموزش فتوشاپ در تلگرام

آموزش فتوشاپ در این دوره، به صورت مجازی و در پیام رسان هایی مانند تلگرام برگزار خواهد شد. به این صورت که جلسه به جلسه، یک سری فیلم آموزشی فتوشاپ که از قبل توسط اساتید گروه آموزشی چکاوک ضبط شده اند، در اختیار کارآموزان قرار می گیرد.

آموزش فتوشاپ در تلگرام

دانشجویان و کارآموزان محترم، پس از دریافت فیلم های آموزشی هر جلسه، با دقت آن ها را مطالعه و تمرین می کنند و در صورت داشتن هر گونه سوال یا اشکالی از محتوای جلسه های برگزار شده، سوال خود را در تلگرام از استاد مربوطه می پرسند.

نمونه تدریس کلاس تلگرامی فتوشاپ

در زیر یک ویدئوی کوتاه از یکی از جلسه های آموزش مجازی ما آورده شده است. کارآموزان می توانند با دیدن این ویدئو، با روند برگزاری جلسات و کیفیت صدا و تصویر و همین طور روش تدریس استاد این دوره آشنایی پیدا کنند.

سطح آموزش این دوره به چه صورت است؟

کلاس مجازی فتوشاپ گروه چکاوک، در دو سطح مقدماتی و حرفه ای (پروژه محور) برگزار می شود. در دوره مقدماتی، کارآموزان با خود محیط نرم افزار Photoshop آشنا می شوند. مانند ابزارها، پنل ها، فیلترها، لایه های تنظیم گر (Layer Adjustments)، سبک لایه ها (Layer Styles)، فیلتر ها (Filters) و …
در سطح پیشرفته، تمامی مباحث تدریس شده در فیلم های آموزشی، به صورت کاربردی و پروژه محور خواهند بود. مثال های کار شده در این دوره، اکثر نیاز فتوشاپ کارها را برای بازار کار آینده تأمین خواهد کرد.

ویژگی های آموزش دوره فتوشاپ تلگرامی

تدریس نرم افزار ادوبی فتوشاپ از صفر تا پیشرفته

آموزش به زبان ساده، روان و قابل فهم

فیلم های آموزشی با کیفیت Full HD

پشتیبانی کارآموزان در طول دوره آموزشی

پشتیبانی دوره آموزشی فتوشاپ

سرفصل هایفتوشاپ

سرفصل های دوره فتوشاپ پایه ای (مقدماتی) به شرح ذیل هستند:

تمام ابزارهای فتوشاپ
تنظیمات اختصاصی هر ابزار
پنل های مهم و پر کاربرد
لایه ها، ماسک لایه
فیلترها
سبک لایه ها (Layer Styles)
لایه های تنظیم گر (Layer Adjustments)
اشیاء هوشمند (Smart Objects)
ترسیم برداری (Vector) با ابزار Pen
و …

سرفصل های کلاس تلگرامی فتوشاپ در مرحله پیشرفته به صورت زیر هستند:

طراحی حرفه ای قالب (Template) و پس زمینه (Background) پاورپوینت
طراحی قالب سایت ها
طراحی رابط کاربری برنامه های موبایل (Application User Interface)
کارت ویزیت
تراکت، بروشور، کاتالوگ
ست اداری
لوگو (Logo) یا آرم
بنرهای مناسبتی و مذهبی
و …

این دوره در چه مدت زمانی به پایان می رسد؟

این دوره آموزش فتوشاپ در تلگرام با سرعت یادگیری شخصی کارآموزان پیش می رود. بدین معنی که کارآموزان و دانشجویان می توانند با دریافت ویدئوهای آموزشی هر جلسه، به هر میزان که تمایل دارند، روی مباحث آن جلسه، تمرین و تکرار کنند و در صورت احساس تسلط به مباحث قبلی، اعلام کنند که فیلم های جلسات بعد را دریافت نمایند

پیش نیازهای دوره فتوشاپ

پیش نیازهای این دوره شامل چه مواردی می شوند؟

در این دوره سعی می شود از سطح صفر و بدون پیش نیاز خاص، کارآموزان بتوانند آموزش خود را شروع کنند. در واقع آشنایی مقدماتی با ویندوز و اینترنت، برای این دوره کفایت می کند. اساتید گروه آموزشی چکاوک سعی دارند در این دوره، کارآموزان را از سطح صفر تا پیشرفته، با تمام موارد و کاربردهای مهم گرافیک دیجیتال با فتوشاپ آشنا سازند تا کارآموزان بتوانند در آینده نزدیک، به یاری خداوند، کسب و کار مستقل خود را تأسیس کنند.

روش ثبت نام در این دوره به چه صورت است؟

علاقمندان به شرکت در این کلاس آموزشی مجازی، می توانند با شماره 38211146-035 در ارتباط باشند با با پر کردن فرم زیر، منتظر تماس از سوی کارشناسان گروه آموزشی چکاوک باشند.

درخواست ثبت نام دوره آموزشی مجازی

با پر کردن فرم زیر، کارشناسان گروه چکاوک با شما تماس خواهند گرفت.
  • قصد ثبت نام در چه دوره آموزشی را دارید؟
  • توضیحات تکمیلی خود را در این قسمت وارد کنید
  • لطفا تیک گزینه زیر را بزنید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
فهرست