آموزش مجازی فتوشاپ با مدرک معتبر – کلاس آنلاین Photoshop مقدماتی تا پیشرفته و حرفه ای

طراحی و گرافیکفتوشاپکلاس های آنلاین

آیا می دانید با گذراندن کلاس آنلاین فتوشاپ (Photoshop) خواهید توانست در کم ترین زمان ممکن و بدون دغدغه رفت و آمد تا کلاس های حضوری، بر نرم افزار قدرتمند فتوشاپ از مقدماتی تا پیشرفته به تسلط برسید و پس از کسب موفقیت در آزمون، مدرک معتبر ملی و بین المللی دریافت کنید؟ سامانه آموزش مجازی فتوشاپ در گروه چکاوک، با در اختیار داشتن امکانات پیشرفته آموزش از راه دور، قادر است تا با شبیه سازی دقیق آموزش های حضوری، سیستم آموزشی با کیفیتی را در اختیار کارآموزان و دانشجویان خود قرار دهد.

معرفی دوره آموزش مجازی فتوشاپ در گروه چکاوک

نرم افزار خوش آوازه فتوشاپ، محصول کمپانی Adobe قدرتمندترین نرم افزار در حوزه ویرایش تصاویر به کار می رود. کارآموزان و دانشجویان خواهند توانست پس از تسلط بر این نرم افزار، شروع به طراحی کارت ویزیت، لوگو، بنرهای مناسبتی و مذهبی، پوستر، روتوش پرتره (صورت و اندام) و … نمایند و در نتیجه از راه های مختلف، درآمد خود را افزایش دهند.

تیزر معرفی کلاس آنلاین فتوشاپ در گروه آموزشی چکاوک

در ویدئوی کوتاه زیر می توانید با ویژگی های آموزشی این کلاس، خدمات ارائه شده و برخی از مهم ترین سرفصل های کلاس آشنا شوید.

در حال بارگذاری فیلم ...

شروع دوره: خرداد 1401

درخواست ثبت نام در کلاس آنلاین فتوشاپ جامع

علاقمندان به ثبت نام در این دوره می توانید فرم زیر را پر کنید تا در اولین فرصت برای ارائه اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شما تماس بگیریم و یا این که می توانید با شماره 38211146 – 035 در تماس باشید.

آموزش از راه دور فتوشاپ، مقدماتی تا پیشرفته

سطوح آموزشی کلاس آنلاین فتوشاپ در گروه چکاوک

گروه چکاوک کلاس مجازی Photoshop خود را در دو سطح کلی پایه ای (Core) و پیشرفته و پروژه محور (Advanced) برگزار می نماید.

1) سطح پایه ای آموزش مجازی فتوشاپ: در این سطح، کارآموز و دانشجو با امکانات کلی، ابزارها، پالت ها، فیلترها، Layer Style ها و … در فتوشاپ آشنا خواهد شد و به تسلط نسبی کلی در آن خواهد رسید. پس از دوره پایه ای کلاس آنلاین Photoshop، کارآموز و دانشجو می تواند در صورت تمایل در آزمون مقدماتی فتوشاپ شرکت کرده و در صورت کسب حد نصاب نمره، به اخذ مدرک معتبر ملی و بین المللی (با قابلیت ترجمه) نائل شود.

2) سطح پیشرفته و پروژه محور: در این سطح، کارآموز و دانشجو با مثال هایی کاملا کاربردی و پروژه محور مناسب بازار کار روبرو خواهد شد و با ترکیب ابزارهای یادگرفته شده در سطح اول، تکنیک های متناسب با طرح های مختلف چون کارت ویزیت، بنرهای مذهبی، روتوش صورت و اندام، کالیگرافی و سایه زنی حروف و … را فرا خواهد گرفت. این دوره کاملا کاربردی و به دور از هر گونه مسائل و حاشیه های اضافی پیش خواهد رفت.

ارائه مدرک معتبر ملی و بین المللی Adobe Photoshop

پس از گذراندن کلاس آنلاین فتوشاپ از سوی کارآموز و دانشجو، از او به صورت مجازی و از راه دور امتحان تئوری و عملی فتوشاپ گرفته خواهد شد و در صورت قبولی در آزمون، مدرک معتبر ملی یا بین المللی (با قابلیت ترجمه) به وی اعطا خواهد گردید.

نمونه تدریس اساتید فتوشاپ گروه چکاوک

دانشجویان و کارآموزان عزیز می توانند از فیلم زیر نمونه آموزش استاد خود را در این دوره مشاهده کنند و کیفیت تدریس را بررسی نمایند.

ثبت نام در دوره آنلاین فتوشاپ

مشاوره و ثبت نام در دوره های آموزش مجازی فتوشاپ

کارآموزان و دانشجویان علاقمند به حضور در کلاس های آنلاین Photoshop می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره ها، با شماره 09135182971 در تماس باشند و یا با تکمیل فرم تماس با ما (کلیک کنید)، منتظر دریافت تماس از سوی کارشناسان گروه چکاوک باشند. امیدواریم بتوانیم میزبان خوبی برای دوره های آموزشی از راه دور و آنلاین شما عزیزان باشیم و گامی هرچند کوچک در راستای ارتقای دانش و مهارت های شما برداریم.

درخواست ثبت نام دوره آموزشی مجازی

با پر کردن فرم زیر، کارشناسان گروه چکاوک با شما تماس خواهند گرفت.
  • قصد ثبت نام در چه دوره آموزشی را دارید؟
  • توضیحات تکمیلی خود را در این قسمت وارد کنید
  • لطفا تیک گزینه زیر را بزنید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
فهرست