آیا برای شرکت در دوره های تخصصی کامپیوتر در استان یزد، به دنبال یکی از بهترین و حرفه ای ترین آموزشگاه های کامپیوتر می گردید؟ با شرکت در دوره های آموزشی حرفه ای کامپیوتری در گروه چکاوک یزد، خواهید توانست طی دوره های آموزشی نسبتا کوتاه و در عین حال پرمحتوا و با کیفیت، بر مهارت های مورد نیاز خود مسلط شوید و از مهارت های آموخته شده خود در امور اداری و شغلی و در نتیجه افزایش درآمد خود بهره ببرید.

ویژگی های دوره های آموزشی آموزشگاه کامپیوتر چکاوک یزد

آموزش های به روز و با کیفیت، تدریس به زبان ساده، روان و قابل فهم، امکان ارائه مدرک معتبر بین المللی بنیاد جهانی ICDL و یا مدرک سازمان فنی و حرفه ای با موفقیت در آزمون، پشتیبانی VIP (جامع) در طول کلاس آموزشی، امکان ارائه فیلم آموزشی تدریس استاد در سر کلاس (ویژه دوره های خصوصی و مجازی)، انتخاب دلخواه محل برگزاری کلاس های آموزشی (در یکی از آموزشگاه های طرف همکاری گروه چکاوک) و … از جمله ویژگی های متمایزی است که سعی داریم تا با در اختیار داشتن اساتید جوان و متخصص، محقق سازیم.

کلاس کامپیوتر در یزد

آموزشگاه رایانه در یزد

ارائه مدرک معتبر بین المللی دوره های کامپیوتری

کارآموزان و دانشجویان عزیز می توانند پس از شرکت در دوره آموزشی خود، به دلخواه در یکی از آزمون های بنیاد جهانی ICDL و یا سازمان فنی و حرفه ای شرکت نموده و با پشت سر گذاشتن موفقیت آمیز امتحان خود، مدرک معتبر دریافت نمایند. مدارک بنیاد جهانی ICDL در سراسر جهان معتبر بوده و به زبان انگلیسی صادر می شوند و داری اعتباری مادام العمر و همیشگی می باشند. مدارک سازمان فنی و حرفه ای نیز دارای اعتبار پنج ساله بوده و از اعتبار مناسبی برخوردار هستند.

روش های برگزاری کلاس های آموزشی گروه چکاوک یزد

دوره عمومی: پس از به حد نصاب رسیدن حداقل نفرات کلاس

دوره نیمه خصوصی: با ثبت نام دو یا سه نفر در دوره آموزشی

دوره خصوصی: تک نفره با انعطاف بسیار زیاد در زمان تشکیل کلاس، مفاهیم دوره و … به صورت توافقی بین استاد و دانشجو یا کارآموز

دوره مجازی (آنلاین): برگزاری کلاس آموزشی بر بستر وب و از راه دوره، مناسب متقاضیان غیر بومی شهر یزد. دوره های مجازی گروه چکاوک با امکانات پیشرفته ای چون تعامل متنی، صوتی و ویدئویی بین استاد و کارآموز و امکان ضبط فیلم آموزشی تدریس استاد سر کلاس و ارائه به دانشجو و کارآموز برگزار خواهند شد.

پشتیبانی جامع گروه چکاوک

پشتیبانی کامل در طول کلاس آموزشی

ثبت نام در کلاس های آموزشی گروه چکاوک یزد

علاقمندان به شرکت در دوره های تخصصی کامپیوتر جهت مشاوره اولیه و ثبت نام در دوره ها می توانند با کارشناس گروه چکاوک 09135182971 در تماس باشند و یا فرم ثبت نام را پر کرده (این جا کلیک کنید) و منتظر تماس کارشناسان گروه چکاوک باشند. امید است بتوانیم میزبان خوبی برای دوره های آموزشی حرفه ای رایانه ای شما عزیزان باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

من موافق این قوانین هستم .

فهرست